Kalandozó "Napsugarak"!

Kalandozó "Napsugarak"!

Múlthét csütörtökön indult útjára a Kodály Zoltán Általános Iskola Napsugár kórusa. A cél Csehország volt. A fellépéseken kívül, nagyon sok érdekes programon vettek részt a gyerekek, melyeket kedves kísérő tanáraik meg is örökítettek. Nézd meg a képeket!

Fotók: https://www.facebook.com/gyongyi.agoston.3?fref=tsF

#kapcsolódó

GYŐZELEMMEL versenyzett a FÖLDÜNKÉRT a Széchenyi

GYŐZELEMMEL versenyzett a FÖLDÜNKÉRT...

Csapatunk 2017. október 19-én a Nyíregyházi SzC Vásárhelyi Pál Építőipari és...

EMELKEDNEK A CSALÁDTÁMOGATÁSOK 2019-BEN

EMELKEDNEK A CSALÁDTÁMOGATÁSOK 2019-BEN

Emelkedik a gyermekgondozási díj (gyed) és a diplomás gyed összege, valamint...