Hétvégén tartották a 15. jubileumi Huszártalálkozót. A program az Országzászló téren kezdődött, majd délután a Sóstói Múzeumfaluban folytatódott. Nézd meg a képeket!
#kapcsolódó
Nyaralás a pokolban - Magyarok is ragadtak ott Tenerifén a koronavírus miatt
A Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnáziumban a hétvégén rendezték meg...