Ünnepséggel indult a tanév
Évnyitó ünnepséggel indult a tanév a Nyíregyházi SZC Teleki Blanka Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiumában is!
#kapcsolódó
A naptár novembert 17-ét mutat, az időjárás is őszbe fordult, így mi Zöld kerekesek...
A Rákóczi Szövetség október 21-23. között rendezte meg a BME épületében a Gloria...