Ünnepséggel indult a tanév

Ünnepséggel indult a tanév

Évnyitó ünnepséggel indult a tanév a Nyíregyházi SZC Teleki Blanka Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiumában is!

#kapcsolódó

A bicikliket túrabakancsra cserélték

A bicikliket túrabakancsra cserélték

A naptár novembert 17-ét mutat, az időjárás is őszbe fordult, így mi Zöld kerekesek...

Aranyos siker a Gloria Victis vetélkedőn

Aranyos siker a Gloria Victis vetélkedőn

A Rákóczi Szövetség október 21-23. között rendezte meg a BME épületében a Gloria...