Megtelt a Kölcsey a nyílt napon

Megtelt a Kölcsey a nyílt napon

Nyílt napot tartottak a nyolcadik évfolyamos diákoknak a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnáziumban. Ahogy a képeken is jól látszik, óriásik volt az érdeklődés a gimnázium iránt. Márk Attila igazgató köszöntötte az érdeklődőket, majd betekintést nyerhettek az órákba és az iskola légkörébe.

#kapcsolódó

Cantemus életérzés

Cantemus életérzés

A belvárosban járva többször találkozhattunk szórólapot osztogató iskolásokkal...

Boda Izabella első lett

Boda Izabella első lett

A Kölcsey Ferenc Gimnázium 10. osztályos tanulója, Boda Izabella nyerte el...