Megtelt a Kölcsey a nyílt napon
Nyílt napot tartottak a nyolcadik évfolyamos diákoknak a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnáziumban. Ahogy a képeken is jól látszik, óriásik volt az érdeklődés a gimnázium iránt. Márk Attila igazgató köszöntötte az érdeklődőket, majd betekintést nyerhettek az órákba és az iskola légkörébe.
#kapcsolódó
A belvárosban járva többször találkozhattunk szórólapot osztogató iskolásokkal...
A Kölcsey Ferenc Gimnázium 10. osztályos tanulója, Boda Izabella nyerte el...