Önkénteskedtek a kölcseysek! Nézd meg a képeket!

Önkénteskedtek a kölcseysek! Nézd meg a képeket!

"Te szedd!" - Önkéntesen a tiszta Magyarországért 2017. szemétszedési akcióban 55 kölcseys diák vett részt. Jól látszik a képeken is, hogy nagyszerű hangulatban telt az esemény. Koordinátor tanár: Dr. Buczkóné Rangoni Claudia

#kapcsolódó

HAJRÁ KEDVES PALACSINTA!

HAJRÁ KEDVES PALACSINTA!

Nyíregyháza kedvenc Kedves Palacsintázója képviseli a várost a Kecskeméten...

Városi Verébavató pénteken!

Városi Verébavató pénteken!

Második alkalommal rendezik meg a Városi Verébavatót, erről volt szó a Nyíregyházi...