Önkénteskedtek a kölcseysek! Nézd meg a képeket!
"Te szedd!" - Önkéntesen a tiszta Magyarországért 2017. szemétszedési akcióban 55 kölcseys diák vett részt. Jól látszik a képeken is, hogy nagyszerű hangulatban telt az esemény. Koordinátor tanár: Dr. Buczkóné Rangoni Claudia
#kapcsolódó
Nyíregyháza kedvenc Kedves Palacsintázója képviseli a várost a Kecskeméten...
Második alkalommal rendezik meg a Városi Verébavatót, erről volt szó a Nyíregyházi...