Senki sem tudta legyőzni a Széchenyi diákját az országos matematika versenyen

Senki sem tudta legyőzni a Széchenyi diákját az országos matematika versenyen

Gratulálunk!

Páll Dominik 11. D osztályos tanuló nem talált legyőzőre, I. helyezést ért el a Zrínyi Ilona Matematikaverseny 2020. évi országos döntőjén.

– Büszke vagyok tanítványom teljesítményére! – nyilatkozta felkészítő tanára Hengsperger István.


Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma

#kapcsolódó

A VILÁG EGYIK LEGHÍRESEBB SZÍNPADÁN A CANTEMUS - IRÁNY NEW YORK!

A VILÁG EGYIK LEGHÍRESEBB SZÍNPADÁN...

A magyar kultúrát képviseli a nyíregyházi kórus a Carnegie Hall-ban.