Egyetemi magántanár elismerést kapott Dr. Mádi Sarolta

Egyetemi magántanár elismerést kapott Dr. Mádi Sarolta

Vassné dr. Figula Erika, a Nyíregyházi Egyetem rektora szobájában adta át az elismerést.

2017. szeptember 18-án délután irodájában fogadta Vassné dr. Figula Erika a Nyíregyházi Egyetem rektora Dr. Mádi Sarolta óraadót. Rektor Asszony a Szenátus által odaítélt Egyetemi magántanár elismerést adta át a Munkavédelmi- és Munkavédelmi szakmérnök szakirányú továbbképzés oktatójának. Dr. Mádi Sarolta a szak indulása óta (2012-től) fáradhatatlanul munkálkodik hallgatóink munkavédelmi jogi ismereteinek bővítésén.

#kapcsolódó

Széchenyis relikviák kerestetnek

Széchenyis relikviák kerestetnek

Kedves Széchenyis Öregdiákok! A Nyíregyházi SZC Széchenyi István Közgazdasági,...

Ingyenes városnézés Nyíregyházán

Ingyenes városnézés Nyíregyházán

Minden szerdán és pénteken 14.00 órától, ingyenes városnézésre várja a turistákat...