II. helyezést értek el a bencsesek a Tirpák Fesztiválon
II. helyezést értek el a bencsesek a Tirpák Fesztiválon az iskolák csapatai között. Gratulálunk nekik! Nézd meg a képeket!
#kapcsolódó
A Human-Net Alapítvány okos eszköz adománygyűjtést indít
A nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium diákja, Veres Eszter (17)...