II. helyezést értek el a bencsesek a Tirpák Fesztiválon

II. helyezést értek el a bencsesek a Tirpák Fesztiválon

II. helyezést értek el a bencsesek a Tirpák Fesztiválon az iskolák csapatai között. Gratulálunk nekik! Nézd meg a képeket!

#kapcsolódó

Hajrá Nyíregyháza! - A Human-Net Alapítvány okos eszköz adománygyűjtést indít

Hajrá Nyíregyháza! - A Human-Net Alapítvány...

A Human-Net Alapítvány okos eszköz adománygyűjtést indít

HELYESÍRÓ KÉMIKUSUNK, VERES ESZTER

HELYESÍRÓ KÉMIKUSUNK, VERES ESZTER

A nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium diákja, Veres Eszter (17)...