Az eső ellenére is sokan látogattak el a Tirpák Fesztiválra!
Az időjárás nem kedvezett a Tirpák Fesztiválra érkezőknek, de a helyszínen úgy tűnt, hogy szinte senkit sem zavart. Fantasztikus illatok keringtek a levegőben a Kossuth téren és a látogatók szerint az ételek íze is kifogástalan volt. Nézd meg a képeket!
#kapcsolódó
Hét évszázaddal korábban indult útjára a Valentin nap hagyománya, és azóta...
Megújult ismeretek és modern módszerek jellemzik az új alaptantervet