Az eső ellenére is sokan látogattak el a Tirpák Fesztiválra!
Az időjárás nem kedvezett a Tirpák Fesztiválra érkezőknek, de a helyszínen úgy tűnt, hogy szinte senkit sem zavart. Fantasztikus illatok keringtek a levegőben a Kossuth téren és a látogatók szerint az ételek íze is kifogástalan volt. Nézd meg a képeket!
#kapcsolódó
Így érkezett a vihar Nyíregyházára és környékére! - Sok helyen kidőlt fák az...
URMAI GÁBOR IMÁDJA NYÍREGYHÁZA KULTÚRASZERETETÉT - A palacsintás király nagy...