Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata , az Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium és a Nyíregyházi Városvédő Egyesület tisztelettel meghívja Önt 2017. október 6-án az ARADI VÉRTANÚK tiszteletére rendezett megemlékezésre. Részletes programért kattintson ide!
#kapcsolódó
A külföldi és a békési dinnye után hamarosan a mézédes szabolcsi gyümölcs is...
Továbbra is alacsony a fertőzöttek száma Magyarországon