Emlékezzünk meg együtt!

Emlékezzünk meg együtt!

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata , az Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium és a Nyíregyházi Városvédő Egyesület tisztelettel meghívja Önt 2017. október 6-án az ARADI VÉRTANÚK tiszteletére rendezett megemlékezésre. Részletes programért kattintson ide!

#kapcsolódó

MAGYAR DINNYE AZ ÁRUSOKNÁL

MAGYAR DINNYE AZ ÁRUSOKNÁL

A külföldi és a békési dinnye után hamarosan a mézédes szabolcsi gyümölcs is...

Meghalt két idős, krónikus beteg és 45-tel emelkedett az azonosított koronavírus-fertőzöttek száma

Meghalt két idős, krónikus beteg és...

Továbbra is alacsony a fertőzöttek száma Magyarországon