Kölcseysek a Duna TV "MAGYARORSZÁG SZERETLEK" című műsorába

Kölcseysek a Duna TV "MAGYARORSZÁG SZERETLEK" című műsorába

A Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium is képviselte Szabolcs-Szatmár-Bereg megyét a televíziós vetélkedőn! A műsor adásba kerül a Duna Televízión 2017. október 8-án! Nézd meg Te is! De addig is a fotógalériát!

#kapcsolódó

Jól működik az új triázs rendszer a Sürgősségi Osztályon

Jól működik az új triázs rendszer a...

Január 1-jétől országszerte megváltozott a sürgősségi ellátás rendje. A most...

Június elsejétől lehet jelentkezni a diákmunkára

Június elsejétől lehet jelentkezni...

16 és 25 év közötti, nappali tagozatos diákok vállalhatnak munkát például az...