Az Országos Könyvtári Napok kapcsán a Móricz Zsigmond Megyei és Városi Könyvtárba október 2-8 között ingyenesen beiratkozhattok, és az amnesztia hét alkalmával visszavihetitek a még nem visszavitt könyveket. Illetve emellett számos érdekes, és sokszínű programmal készültek a szervezők.
#kapcsolódó
Immáron 6. alkalommal rendezik meg a Michelin Bringafesztivált Nyíregyházán.Idén...
Két nagyszínpadi és öt kamara-előadással várják a közönséget a február 2. és...