Történelemből kiváló

Történelemből kiváló

A wesselényisek nyerték meg a versenyt!

A Nyíri Honvéd Egyesület versenyt hirdetett az aradi vértanúk emlékére 2017.10.06 - án. A résztvevő középiskolások a Bánki Donát Szakgimnáziumban mérték össze tudásukat. A verseny céllövészetből, játékos ügyességi feladatokból és a szabadságharccal valamint a vértanúkkal kapcsolatos történelmi kérdéssorból állt. A Wesselényi Miklós Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium két 4 fős csapattal képviseltette magát. A több mint 80 versenyző közül az iskola 11/D osztályos tanulóiból álló csapata első helyezett lett! Gratulálunk!

#kapcsolódó

Pénzügyi projektnap a Zrínyiben

Pénzügyi projektnap a Zrínyiben

Ezen a hétfői napon minden 11. évfolyamos diák egy projektnapon vett részt,...

„Már az óvodában el kell kezdeni a mérnökök képzését”

„Már az óvodában el kell kezdeni a...

A népességcsökkenésből fakadó demográfiai okok, a felnövekvő generációk érdeklődésének...