A Kölcseyben is megemlékeztek

A Kölcseyben is megemlékeztek

Ünnepi megemlékezést tartottak a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnáziumban az 1956-os forradalomról és szabadságharcról.

Nézd meg a képeket!

#kapcsolódó

Ma van a méhek napja hazánkban

Ma van a méhek napja hazánkban

A MÉHEK NAPJÁT 1994-től a Magyar Méhészek Egyesületének kezdeményezésére április...

Polgármesteri köszöntő - Boldog új évet Nyíregyháza!

Polgármesteri köszöntő - Boldog új...

Polgármesteri jókívánságok a nyíregyháziaknak dr. Kovács Ferenctől.