A Kölcseyben is megemlékeztek
Ünnepi megemlékezést tartottak a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnáziumban az 1956-os forradalomról és szabadságharcról.
#kapcsolódó
A MÉHEK NAPJÁT 1994-től a Magyar Méhészek Egyesületének kezdeményezésére április...
Polgármesteri jókívánságok a nyíregyháziaknak dr. Kovács Ferenctől.