Virágba borult Nyíregyháza
Amerre a szem ellát, mindenhol tavaszi virágok látványa teszi vidámmá a Nyíregyházán sétálókat. Ezért is kapott korábban városunk Arany Rózsa-díjat. A rendezett, színes parkokban szívesen üldögélnek a padon az emberek és élvezik a tavaszi napsugarakat.
#kapcsolódó
Mehetnek az idénymunkások Németországba!
A Nyíregyházi Egyetem Tuzson János Botanikus Kertjébe is megérkezett a tavasz,...