A kormány határozata alapján 1992-től Szent György napján, április 24-én rendezik meg Magyarországon a Rendőrség napját.
(Fotók:Internet)
#kapcsolódó
November 21-ét az ENSZ 1996-ban hivatalosan elismerte, mint a televíziózás...
1956 a mi forradalmunk volt, hétköznapi magyar emberek forradalma, akik nem...