Nehezen indult, jó lett a vége

Nehezen indult, jó lett a vége

Nem a legjobb előjelekkel kezdődött csütörtökön este a Fatum-Nyíregyháza U21-es csapatának találkozója a DEAC lányaival.

Kujbus Fannit egy nagyon komoly vírust vette le a lábáról, Nagy Franciska erős derékfájdalmakkal kényszerből vállalta a játékot, ahogy a négyesütő Ratkos Petra is.


A nyíregyházi lányok maximálisan odatették magukata és jó nyitásokkal, határozott támadásokkal nem hagyták kibontakozni ellenfelüket és 3-0-ás végeredmény győzelmet produkáltak.


Szombaton Szolnokon az OIB tornán,vasárnap pedit a DVTK ellen szeretnék folytatni a jó sorozatukat.


Végeredmény:
Fatum- Nyíregyháza U21- DEAC NB II bajnoki mérkőzés 3-0 (9,8,18)

#kapcsolódó

A VÁC ELLEN JÁTSZIK A SZPARI

A VÁC ELLEN JÁTSZIK A SZPARI

A 2. fordulót rendezik a hétvégén a Merkantil Bank Ligában. A Nyíregyháza Spartacus...

Mától junior OB Gyöngyösön!

Mától junior OB Gyöngyösön!

A junior korú fiúk országos bajnoksága Gyöngyösön kerül megrendezésre október...