A Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium tanulóinak tanulmányi kirándulása Budapestre, a Parlamentbe és az Országos Széchényi Könyvtár Arany János-kiállítására. Nézd meg a képeket!
#kapcsolódó
Japán kormányzati kitüntetés Szabó Dénesnek! Gratulálunk!
A Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium is képviselte Szabolcs-Szatmár-Bereg...