Kirándultak a kölcseysek

Kirándultak a kölcseysek

A Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium tanulóinak tanulmányi kirándulása Budapestre, a Parlamentbe és az Országos Széchényi Könyvtár Arany János-kiállítására. Nézd meg a képeket!

#kapcsolódó

Újabb kitüntetés Dénes bácsinak

Újabb kitüntetés Dénes bácsinak

Japán kormányzati kitüntetés Szabó Dénesnek! Gratulálunk!

Kölcseysek a Duna TV "MAGYARORSZÁG SZERETLEK" című műsorába

Kölcseysek a Duna TV "MAGYARORSZÁG...

A Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium is képviselte Szabolcs-Szatmár-Bereg...