Szónokversenyen a kölcseysek

Szónokversenyen a kölcseysek

A nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium 11. évfolyamos tanulói 2017. november 17-én Vaján részt vettek a Kölcsey Ferenc szónokversenyen, ahol sikeresen szerepeltek. Hok Laura 3. helyezést ért el, Tölgyes Veronika pedig különdíjazásban részesült. Mindketten indulhatnak az országos döntőben.Felkészítő tanáruk Dr. Czakóné Olesnyovics Veronika

Gratulálunk nekik!

#kapcsolódó

A Sándor-palotában prezentáltak a zrínyisek!

A Sándor-palotában prezentáltak a zrínyisek!

A köztársasági elnök hívta meg őket!

Sorra kapják a díjakat a nyíregyházi pedagógusok: az Év Tanára díjat is helyi tanár nyerte

Sorra kapják a díjakat a nyíregyházi...

Sorra kapják a díjakat a nyíregyházi pedagógusok: az Év Tanára díjat is helyi...