Izgalmas kiállítás a testünkről

Izgalmas kiállítás a testünkről

„Testünk a csoda” címmel nyílt interaktív kiállítás a Váci Mihály Kulturális Központban. Az olvasmányos tablókon kívül szemléletes eszközök, ábrák és játékok mutatják be az emberi test világát. A tárlat november 27. és december 2. között tekinthető meg.

#kapcsolódó

Balázs János zongoraművész hangversenye a Vikárban

Balázs János zongoraművész hangversenye...

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt a Vikár Sándor Zenei Alapfokú Művészeti...

Tervezitek a nyári fesztiválozást? Itt vannak az első infók az idei EFOTT-ról

Tervezitek a nyári fesztiválozást?...

Tervezitek a nyári fesztiválozást? Itt vannak az első infók az idei EFOTT-ról