Érdekes kiállításon jártak az Aranyból
A 4/10. osztály a Testünk a csoda című kiállítást tekintette meg a Váci Mihály Kulturális Központban.
#kapcsolódó
Tegnap megismerkedhettetek a Város Veréblányával, Bákonyi Hajnalkával (14)...
A Nemzeti Tehetség Program végrehajtásaként, az innovatív tanulási környezet...