Érdekes kiállításon jártak az Aranyból

Érdekes kiállításon jártak az Aranyból

A 4/10. osztály a Testünk a csoda című kiállítást tekintette meg a Váci Mihály Kulturális Központban.

#kapcsolódó

ISMERD MEG A VÁROS VERÉBSRÁCÁT!

ISMERD MEG A VÁROS VERÉBSRÁCÁT!

Tegnap megismerkedhettetek a Város Veréblányával, Bákonyi Hajnalkával (14)...

Hagyományőrző Gasztro Tudorok

Hagyományőrző Gasztro Tudorok

A Nemzeti Tehetség Program végrehajtásaként, az innovatív tanulási környezet...