Meggyújtották a második adventi gyertyát

Meggyújtották a második adventi gyertyát

Már ég a második adventi gyertya is a Kossuth téren, az adventi koszorún. Jászai Menyhét alpolgármester gyújtotta meg vasárnap délután, a közönséget pedig Delhusa Gjon szórakoztatta. Nézd meg a képeket!

Fotók: Szarka Lajos

#kapcsolódó

Június 2-án nyit a strand

Június 2-án nyit a strand

A négynapos hosszú hétvége sokaknak szólt kikapcsolódásról, pihenésről. Többek...

Könyvautomaták Nyíregyházán?

Könyvautomaták Nyíregyházán?

Még akár ez is lehetséges lesz...