A vasváris Varga Dorottya 2. lett

A vasváris Varga Dorottya 2. lett

Pályázatot hirdetett a Debreceni Egyetem TTK Hidrobiológiai Tanszéke és a Magyar CHIRODON Alapítvány.

 A középiskolások részére kiírt pályázaton  Varga Dorottya, a Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium 11. D osztályos, természettudományi tagozatos tanulója 2. helyezést ért el " Mikrovilág a vízben" című munkájával. A pályamunkák elkészítéséhez a DE TTK által rendezett nyári tábor szolgáltatta a kísérleti lehetőségeket, technológiákat  és az eszközöket.


#kapcsolódó

Különleges műsort próbálnak

Különleges műsort próbálnak

Különleges műsort próbálnak a vasváris diákszínjátszók. A színjátszó kör vezetői...

Hány fa van a Bánki udvarán?

Hány fa van a Bánki udvarán?

Üdvözletünket küldjük a Bánkiból! Mi vagyunk a 9A osztály. Kíváncsiak vagytok,...