Amiről a képek beszélnek

Amiről a képek beszélnek

Helló Nyíregyháza rendezvény 5. alkalommal. A belvárosban mindenhol a köszönésé volt a főszerep. Mindenki hellózott, tallért gyűjtött majd beváltotta. Közel 40 ezer köszönés hangzott el a pontgyűjtő állomásokon. Nézd meg a rendezvényen készült képeket.

További képekért kattints az alábbi linkre:

https://www.facebook.com/Dr.Kovacs.Ferenc.politikus/

#kapcsolódó

Ünnepi találkozó a Móricz Zsigmond Olvasókörrel

Ünnepi találkozó a Móricz Zsigmond...

Emlékezzünk meg együtt Móricz Zsigmond születésének 138. évfordulójáról.

MÁGA ZOLTÁN NYÍREGYHÁZÁN

MÁGA ZOLTÁN NYÍREGYHÁZÁN

Mága Zoltán hegedűművész és sztárvendégei adnak koncertet szeptember 14-én...