Helló Nyíregyháza rendezvény 5. alkalommal. A belvárosban mindenhol a köszönésé volt a főszerep. Mindenki hellózott, tallért gyűjtött majd beváltotta. Közel 40 ezer köszönés hangzott el a pontgyűjtő állomásokon. Nézd meg a rendezvényen készült képeket.
#kapcsolódó
Emlékezzünk meg együtt Móricz Zsigmond születésének 138. évfordulójáról.
Mága Zoltán hegedűművész és sztárvendégei adnak koncertet szeptember 14-én...