"Tibi a hegyről" is ott volt
Az 5. Helló Nyíregyháza rendezvényen a Tibi a hegyről zenekar is fellépett. A hangulat az egekbe szökött, mindenki tombolt. Nézd meg a róluk készült képeket!
#kapcsolódó
Kedves fiatalok! Indul a 2018-as év, ami hasonlóan vidám és nevetéssel teli...
"Jó bőr vagy!" 2018. július 28-án, szombaton, színes programokkal vár a Kállay...