"Tibi a hegyről" is ott volt

"Tibi a hegyről" is ott volt

Az 5. Helló Nyíregyháza rendezvényen a Tibi a hegyről zenekar is fellépett. A hangulat az egekbe szökött, mindenki tombolt. Nézd meg a róluk készült képeket!

#kapcsolódó

Társasjátékozz velünk!

Társasjátékozz velünk!

Kedves fiatalok! Indul a 2018-as év, ami hasonlóan vidám és nevetéssel teli...

Színes programokkal vár a Kállay Gyűjtemény

Színes programokkal vár a Kállay Gyűjtemény

"Jó bőr vagy!" 2018. július 28-án, szombaton, színes programokkal vár a Kállay...