"Nem elég jónak lenni, annak is kell látszani"-mondta Kósa Ápád

"Nem elég jónak lenni, annak is kell látszani"-mondta Kósa Ápád

Tarczy Gyula beszélgetett Kósa Árpáddal, a Nyíregyházi Sportcentrum ügyvezetőjével a Nyíregyházi Televízió, Szieszta című műsorában.

"Az ország egyik legnagyobb sportklubja lettünk."

#kapcsolódó

Első lett Nagy Bendegúz Mátyás

Első lett Nagy Bendegúz Mátyás

Hogy miben jeleskedik a vasváris diák? Kattints és megtudod! Gratulálunk!

Bánkis siker a IX. Amatőr késharc versenyen!

Bánkis siker a IX. Amatőr késharc versenyen!

Az iskola csapata nagy sikerrel vett részt a 2017. november 18.-án szombaton,...