Első lett a fogathajtó versenyen a széchenyis diák

Első lett a fogathajtó versenyen a széchenyis diák

Gratulálunk neki!

Komjáthy Zoltán 10 c osztályos tanuló a Hortobágyon rendezett fogathajtó versenyen 1., a Gyulán rendezett országos versenyen 3. helyezést ért el. Gratulálunk!

#kapcsolódó

Jótékonysági bál a Kölcseyben

Jótékonysági bál a Kölcseyben

A szülők bálja előtt a diákok bulija Papp Zsófia 9. A osztályos tanuló cikke

Lehűl az idő az év utolsó hétvégéjén - Hózáporok is kialakulnak

Lehűl az idő az év utolsó hétvégéjén...

Lehűl az idő az év utolsó hétvégéjén - Hózáporok is kialakulnak