Széchenyis relikviák kerestetnek

Széchenyis relikviák kerestetnek

Kedves Széchenyis Öregdiákok! A Nyíregyházi SZC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma 2018-ban ünnepli fennállásának 100. évfordulóját.

Ebből az alkalomból egész évben ünnepi programsorozatot szervezünk, melynek egyik eseménye egy iskolatörténeti (oktatástörténeti) kiállítás megnyitása.


Kérjük azokat az öregdiákokat, akiknek tulajdonában iskolai éveikből származó relikviák vannak (pl: egyenruha, egyensapka, ellenőrző könyv, bizonyítvány, szalagavatói meghívó és szalag, ballagási tarisznya, kitűzők, emlékérmek, régi tankönyvek, feladatlapok, fényképek, stb.) 2018. február 16-ig juttassa el azokat az iskolába Kubik József tanár úrnak.


Az időszakos kiállítás után a tárgyakat visszaszolgáltatjuk a tulajdonosának!

#kapcsolódó

"A lehető leghamarabb hagyják el az országot" - Kéri az ott tartózkodó magyarokat a római magyar nagykövetség

"A lehető leghamarabb hagyják el az...

"A lehető leghamarabb hagyják el az országot"