VALENTIN-NAP AZ INCZÉDYBEN
A Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolájában is Valentin napoztak a diákok. Ennek keretében Szívkirálynőt és Szívkirályt választottak!
#kapcsolódó
Részletekért kattints ide!
Február 23-24-én rendezték meg az Oláh György Országos Középiskolai Kémiaverseny...