VALENTIN-NAP AZ INCZÉDYBEN

VALENTIN-NAP AZ INCZÉDYBEN

A Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolájában is Valentin napoztak a diákok. Ennek keretében Szívkirálynőt és Szívkirályt választottak!

#kapcsolódó

Újabb „kémikus” siker az Eötvösben

Újabb „kémikus” siker az Eötvösben

Február 23-24-én rendezték meg az Oláh György Országos Középiskolai Kémiaverseny...