Nyíregyházi zenekarok - Videó

Nyíregyházi zenekarok - Videó

Hétvégén a Városnapon léptek színpadra a nyíregyházi zenekarok. Erről beszélgetett Dankó László és Mikita Eszter, Császár Zoltánnal a Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában.

#kapcsolódó

ÖRÖM A ZENE!

ÖRÖM A ZENE!

A Váci Mihály Kulturális Központ idén is megrendezi az "Öröm a Zene" elnevezésű...

Már nyolc mutációja van az új koronavírusnak

Már nyolc mutációja van az új koronavírusnak

Már nyolc mutációja van az új koronavírusnak