Abigélesek alkotásaiból nyílt kiállítás
2018. március 19. és április 16. között a Nyír Plaza I. emeletén található Sipeki Fotóstúdióban tekinthető meg az Abigél Többcélú Intézmény Képző- és iparművészeti tagozatának kiállítása.
Képek a megnyitóról!

#kapcsolódó
A Szabolcs Néptáncegyüttes 60. Születésnapját gálaműsorral ünnepelte szombaton,...
Május 20-tól az uniós jogharmonizáció keretében változik a gépjárművek műszaki...