Angolból kiváló Koós Gergő

Angolból kiváló Koós Gergő

Negyedik lett a London Bridge országos döntőjében Koós Gergő, a Nyíregyházi Arany János Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium 8/6. osztályos tanulója!

A London Bridge egy angol nyelvű, háromfordulós, országos, egyéni tesztverseny, amelyet az 5-8. évfolyamos tanulók számára rendeznek. Az országos döntőre április 15-én, vasárnap került sor a Budapesti Műszaki Egyetem Központi Épületében.


Gratulálunk Gergőnek és az őt felkészítő Palkovics Borbála tanárnőnek!

#kapcsolódó

Portugáliában vannak gyakorlaton a wesselényis diákok

Portugáliában vannak gyakorlaton a...

Hétfőtől minden diák megkezdte a háromhetes gyakorlatát.

ORSZÁGOS HATODIK SPANYOLBÓL BUR ESZTER

ORSZÁGOS HATODIK SPANYOLBÓL BUR ESZTER

A nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium végzőse, a tizenkilenc éves Bur Eszter...