Dobogósok lettek a sipkaysok a német versenyen

Dobogósok lettek a sipkaysok a német versenyen

Gratulálunk nekik!

A Sipkay Barna Kereskedelmi Vendéglátóipari Idegenforgalmi Szakgimnázium négy tanulója képviselte az intézményt a Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium által 2018. április 18-án megrendezett német nyelvi versenyen. 


Diákjaink a különböző nyelvtani, szövegértési, országismereti feladatok megoldása után haladó kategóriában a következő eredményt érték el:

I. helyezés - Bálint Krisztina, Teremi Alexandra (9.knyc), (felkészítő tanár: Kóródiné Kallós Zsuzsanna)

II. helyezés - Hidasi Kinga, Szatmári Eszter (9.knyc), (felkészítő tanár: Barathyné Pásztor Éva)


#kapcsolódó

III. Városi Verébavató - Te ott leszel?

III. Városi Verébavató - Te ott leszel?

Tréfás ügyességi feladatokkal is várják az első évfolyamos középiskolásokat...

Slammelj a Költészet Napján!

Slammelj a Költészet Napján!

Ha érzed magadban a költői vénát, írsz és szívesen előadnál verset/slammet,...