Kazinczy-emlékérmet kapott a sipkays lány

 Kazinczy-emlékérmet kapott a sipkays lány

Gratulálunk Dallman Reginának!

A Szép Magyar Beszéd Verseny országos döntőjében, amit 2018. április 19-22-én Győrben szerveztek, iskolánkat és a megyét a szakgimnáziumi kategória győzteseként a 12.c osztályos diák, Dallman Regina képviselte.

Reginának a Kazinczy-díj Alapítványi Bizottság példamutatóan szép magyar beszédért a megtisztelő Kazinczy-emlékérmet adományozta!

Felkészítő tanára: Listvánné Huszti Judit.

Mindkettejüknek köszönjük ezt a mindennél fényesebben ragyogó érmet, a rengeteg munkát és kitartást.

A megyei delegáció két éremmel és az Anyanyelvápolók Szövetségének emléklapjával gazdagodott.

#kapcsolódó

Bőrápolásról Semsei Máriával

Bőrápolásról Semsei Máriával

Bőrünk védelme, ápolása nagyon fontos. Hogyan tarthatjuk fiatalon állapotát?...

Ez hihetetlen! Bartók portré legóból kirakva!

Ez hihetetlen! Bartók portré legóból...

9,000 kocka és 20 munkaóra kellett, hogy elkészüljön