INDIAI CSEREDIÁKOK NYÍREGYHÁZÁN

INDIAI CSEREDIÁKOK NYÍREGYHÁZÁN

Hét indiai önkéntes tanár és két indiai cserediák érkezett hétfőn Nyíregyházára az AFS Magyarország Nemzetközi Csereprogram Alapítvány szervezésében.

A csoportot Dr. Ulrich Attila, Nyíregyháza Megyei Jogú Város alpolgármestere köszöntötte a Városházán. Az indiai delegáció hazánkban egy két hetes önkéntes csereprogramon vesz részt. Ennek célja, hogy megismerkedjenek a magyar kultúrával, oktatáspolitikával.

Az indiai cserediákok a Krúdy Gyula Gimnázium, valamint a Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnázium vendégtanulói lesznek két hétig.

#kapcsolódó

Telefonból tablet egy tok segítségével?

Telefonból tablet egy tok segítségével?

Fogod a telefonod, beletesz egy tokba és tablet lesz belőle. Hogy lehetséges...

Sárkányhajó Fesztivál összefoglaló videó!

Sárkányhajó Fesztivál összefoglaló...

Ha lemaradtál, nézd meg a videót!