Elsősegély nyújtásból elsők!

Elsősegély nyújtásból elsők!

Gratulálunk!

2018. május 11-én, pénteken rendezték meg Vásárosnaményban a Magyar Vöröskereszt által szervezett Elsősegélynyújtó verseny megyei döntőjét, ahol a Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar I. évfolyamos mentőtiszt hallgatói az I. helyezést érték el. Ezáltal képviselik majd Karunkat 2018. szeptember 8-án a verseny miskolci országos döntőjében. Ezúton is gratulálunk nekik!


#kapcsolódó

Érzékenyítés a segítőknek

Érzékenyítés a segítőknek

Akik a segítő hivatást választják, érzékenyek mások nehézségeire, problémáira....

ORSZÁGOS FESZTIVÁLON A KEDVES PALACSINTÁK

ORSZÁGOS FESZTIVÁLON A KEDVES PALACSINTÁK

Idén első alkalommal került megrendezésre Kecskeméten a Palacsinta Fesztivál,...