Erdészeti Iskolába jártak a ridenses diákok

Erdészeti Iskolába jártak a ridenses diákok

A madarak és fák napja alkalmából a Pál Miklós Erdészeti Erdei Iskolában jártak a Nyíregyházi Ridens kollégiumának diákjai Sóstóhegyen.

Lehetőségük nyílt betekinteni az erdő „életébe”, megismerni, mivel is foglalkozik egy erdész. Részt vettek nyomolvasó foglalkozáson, ahol közvetlen megfigyeléssel, tapasztalatszerzéssel, sok játékkal és élménnyel gazdagodhattak.

#kapcsolódó

 Iserlohnból érkeztek a Vikárba vendégek

Iserlohnból érkeztek a Vikárba vendégek...

Az Iserlohni Zeneiskola (Musikschule Iserlohn) blockflöte együttese (Művészeti...