Táncversenyt nyert a Lesz Dance
A Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában beszélgetett Dankó László és Mikita Eszter a tánccsoport képviselőivel.
#kapcsolódó
A szilveszteri malacfutás nagy sikerén felbuzdulva április 19-én, 11.00 órától...
Ha van kedved és szereted a jeget, akkor ott a helyed a Nyíregyházi Sportcentrum...