Táncversenyt nyert a Lesz Dance

Táncversenyt nyert a Lesz Dance

A Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában beszélgetett Dankó László és Mikita Eszter a tánccsoport képviselőivel.

#kapcsolódó

A szilveszteri malac futás után jön a nyúlfutás

A szilveszteri malac futás után jön...

A szilveszteri malacfutás nagy sikerén felbuzdulva április 19-én, 11.00 órától...

Gyere te is jégkorongozni!

Gyere te is jégkorongozni!

Ha van kedved és szereted a jeget, akkor ott a helyed a Nyíregyházi Sportcentrum...