Megemlékezés az Aradi Vértanúkra

Megemlékezés az Aradi Vértanúkra

Október 5-én (pénteken) Nyíregyháza MJV Önkormányzata, a Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium és a Nyíregyházi Városvédő Egyesület közös szervezésében emlékezünk az aradi vértanúkra.

Délelőtt 11 órakor az Evangélikus Nagytemplomban rendezett ünnepi megemlékezésen Jászai Menyhért alpolgármester, délután 13 órakorDamjanich-szobornál Halkóné dr. Rudolf Éva önkormányzati képviselő, a Köznevelési, Kulturális és Sportbizottság elnöke mond emlékező beszédet.

#kapcsolódó

Elhurcoltak emléknapja

Elhurcoltak emléknapja

Emlékezzünk meg együtt november 5-én 15 órától az Északi Temetőben! Részletekért...

MIELŐTT BECSUKÓDIK MÁR A SZEMEM...

MIELŐTT BECSUKÓDIK MÁR A SZEMEM...

A gyermekkori emlékeket néha elfedi és betakarja mindaz, ami aztán – jó vagy...