ÚJRA HELYI ÉRTÉK DÍJAT NYERT A NYÍREGYHÁZI TELEVÍZIÓ

ÚJRA HELYI ÉRTÉK DÍJAT NYERT A NYÍREGYHÁZI TELEVÍZIÓ

Küzdelmes út a diplomáig című dokumentumfilm elnyerte a fődíjat, melyet Szegeden, ünnepélyes keretek között vehetett át a Nyíregyházi Televízió stábja. Ferenczik Adrienne, aki a dokumentumfilm szerkesztője volt, minden évben elhoz valamilyen díjat alkotásaival.

A 75 helyi televíziót tömörítő Helyi Televíziók Országos Egyesülete Szegeden tartotta tavaszi találkozóját. A kétnapos tanácskozás első napján, a hagyományoknak megfelelően, átadták az egyesület Helyi Érték Díj pályázatának díjait.

A cikk folytatása:

http://www.nyiregyhaza.hu/helyi-ertek-dijat-nyert-a-nyiregyhazi-televizio-dokumentumfilmje-2016-05-27



(Fotók:Internet)

#kapcsolódó

Hát ez meg mi a Bujtoson?

Hát ez meg mi a Bujtoson?

Hát ez meg mi a Bujtoson?

Ellenszérum előállításához keresnek koronavírusból gyógyult donorokat

Ellenszérum előállításához keresnek...

Ellenszérum előállításához keresnek koronavírusból gyógyult donorokat