Rémes nap a Vasváriban!

Rémes nap a Vasváriban!

Idén is rémisztgettek a vasvárisok a már hagyományokkal rendelkező HALLOWMARTIN napon.

Rettenetesen finom süteménykészítők, rémisztően klassz jelmezesek, rettenthetetlen libakeresők, szörnyen ügyes tökfaragók, borzasztóan kreatív plakátkészítők és ijesztően ötletes lámpáskészítők lepték el az iskola épületét. De szerencsétlenségére senki sem maradt rémségben.

#kapcsolódó

Balesetek, incidensek szilveszterkor - íme, a mentők és a rendőség mérlege

Balesetek, incidensek szilveszterkor...

A mentők 2980 esetet láttak el szilveszterkor, ebből a fővárosi feladatszám...

Névadójukra emlékeztek az Aranyban

Névadójukra emlékeztek az Aranyban

2018. március 2-án hagyományainkhoz híven megemlékeztünk iskolánk névadójának,...