Verébavató a Ridensben

Verébavató a Ridensben

Részletekért kattints ide!

Ez a nap csak verebekről szólt:

- Reggeli ébresztővel keltek.

- Derekasan helyt álltak a próbákon.

- A magyar népmese témakörében látványos, ötletes produkciókat adtak elő.

- A vetélkedőn megmutatták az ügyességüket.

- Dicsőítették a felsőbbéveseket.

- Letették a verébesküt.

- Délután pedig számos színes program várt még mindenkire a halloween és a magyar népmese témakörében.

 

Köszönjük minden segítő és résztvevő munkáját:

 

DÖK :)

#kapcsolódó

Neves vendég járt a Zrínyi Ilona Gimnáziumban

Neves vendég járt a Zrínyi Ilona Gimnáziumban

Neves vendég járt a Zrínyi Ilona Gimnáziumban

„Dumáljuk meg!”- Szóbeli nyelvvizsga felkészítők a Vasváriban

„Dumáljuk meg!”- Szóbeli nyelvvizsga...

Az Euroexam nyelvvizsgaközpont és a Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium közös...