Ez nagyon menő! - 1980-ban készült felvétel került elő a nyíregyházi rallyról!

Ez nagyon menő! - 1980-ban készült felvétel került elő a nyíregyházi rallyról!

Nagy Mihály felvétele! Köszönjük Németh Józsefnek, hogy eljuttatta hozzánk.

#kapcsolódó

Középdöntős lett a wesselényisek robotja szumoban

Középdöntős lett a wesselényisek robotja...

Második alkalommal rendezték meg a robotprogramozási versenyt a Békéscsabai...

Nyílt nap a Zrínyiben!

Nyílt nap a Zrínyiben!

Neked is ott a helyed!