A 10.c német két tanítási nyelvű turisztika tagozatos osztály részt vett a Sóstói Múzeumfalu 2. múzeumpedagógiai foglalkozásán.
A program címe: "TE VAGY A MI TÁRLATVEZETŐNK!" A foglalkozásra 2018. november 21-én került sor.
Hétfőtől minden diák megkezdte a háromhetes gyakorlatát.
A többletpontok kiszámolása a felvételik egyik legfontosabb része, ezért most...