Győzött a Szpari, feljutott az NB-II-be - Videó

Győzött a Szpari, feljutott az NB-II-be - Videó

Bajnokavató ünnepséget rendeztek a Városi Stadionban. Az NB-I-ig meg sem áll a csapat.

A cikk folytatása:

http://www.nyiregyhaza.hu/bajnokcsapat-2016-06-05



#kapcsolódó

KATUS ATTILA ÜZENT A NYÍREGYHÁZIAKNAK

KATUS ATTILA ÜZENT A NYÍREGYHÁZIAKNAK

A hideg, a kopár táj és a korai sötétedés elriasztja a rendszeresen edzőket...

Padlóra küldte ellenfelét

Padlóra küldte ellenfelét

A Nyíregyházi Sportcentrum junior „A” kosárlabda csapata 46 pontos különbséggel...