Halmozzák az országos díjakat a nyíregyházi fiatalok

Halmozzák az országos díjakat a nyíregyházi fiatalok

A 23. Országos Ifjúsági Sajtófesztiválról két nyíregyházi fiatal is komoly elismeréssel tért haza. Takács Bence, az Eötvös gyakorlóiskola tanulója, és Szikora Tamás, az egyik nyíregyházi rádió műsorvezetője. Nézd meg a Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában készült beszélgetést!

A cikk folytatása:

http://www.nyiregyhaza.hu/orszagos-elitben-a-fiatal-medias-2016-06-06

http://www.nyiregyhaza.hu/az-orszag-legjobb-diakradiosa-2016-06-05

(fotó:internet)

#kapcsolódó

Rengeteget fejlődik a szakképzés a következő tanévtől

Rengeteget fejlődik a szakképzés a...

A 2020/2021-es tanévtől a szakképző intézményeknek két típusa lesz.

Nagy Zsófia Gitta a Várban szavalhat!

Nagy Zsófia Gitta a Várban szavalhat!

Az Országos Széchenyi Könyvtár, a Magyartanárok Egyesülete és a Magyar Olvasástársaság...