Halmozzák az országos díjakat a nyíregyházi fiatalok
A 23. Országos Ifjúsági Sajtófesztiválról két nyíregyházi fiatal is komoly elismeréssel tért haza. Takács Bence, az Eötvös gyakorlóiskola tanulója, és Szikora Tamás, az egyik nyíregyházi rádió műsorvezetője. Nézd meg a Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában készült beszélgetést!
#kapcsolódó
A 2020/2021-es tanévtől a szakképző intézményeknek két típusa lesz.
Az Országos Széchenyi Könyvtár, a Magyartanárok Egyesülete és a Magyar Olvasástársaság...