Európa bajnokságon a Street Dance
Több elődöntőn is aranyérmet szereztek, így jutottak el az Európa bajnokságra a táncosok. Erről beszélgettek a Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában a műsorvezetők Nagy Mariannával és Ortutay Alexandrával.
#kapcsolódó
Sokan tanácstalanok vagyunk, amikor választás elé kényszerülünk, mégis milyen...
A Bethlen Gábor Gimnázium, Általános Iskola Óvoda és AMI csapata részt vett...