Európa bajnokságon a Street Dance

Európa bajnokságon a Street Dance

Több elődöntőn is aranyérmet szereztek, így jutottak el az Európa bajnokságra a táncosok. Erről beszélgettek a Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában a műsorvezetők Nagy Mariannával és Ortutay Alexandrával.

#kapcsolódó

Fontos a mozgás! De melyik a leghasznosabb?

Fontos a mozgás! De melyik a leghasznosabb?

Sokan tanácstalanok vagyunk, amikor választás elé kényszerülünk, mégis milyen...

DOBOGÓN A BETHLEN CSAPATA

DOBOGÓN A BETHLEN CSAPATA

A Bethlen Gábor Gimnázium, Általános Iskola Óvoda és AMI csapata részt vett...