Családi tragédia Nyíregyházán! Öngyilkosak lettek!

Családi tragédia Nyíregyházán! Öngyilkosak lettek!

Családi tragédia Nyíregyházán! Öngyilkosak lettek!

A rendőrségre 2020. március 13-án délelőtt érkezett bejelentés, miszerint Nyíregyházán, egy lakótelepi lakásban egy nő és egy férfi öngyilkos lett.

A mentőszolgálat munkatársai a helyszínen megállapították, hogy a 35 éves férfi életét vesztette, az 57 éves nőt kórházba vitték.

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya a beszerzett adatok alapján az ügyben emberölés bűntett elkövetésének gyanúja miatt folytat büntetőeljárást.



police.hu

#kapcsolódó

FONTOS FELHÍVÁS! - ELMARAD A TŰZIJÁTÉK!

FONTOS FELHÍVÁS! - ELMARAD A TŰZIJÁTÉK!

A rossz időre való tekintettel elmarad a tűzijáték a Kossuth téren, de egy...

Egy újabb elhunyt, 343 igazolt fertőzött

Egy újabb elhunyt, 343 igazolt fertőzött

343-ra nőtt a beazonosított koronavírus-fertőzöttek száma és elhunyt egy újabb...