Ez vonatkozik a temetésekre Nyíregyházán hétfőtől

Ez vonatkozik a temetésekre Nyíregyházán hétfőtől

Ez vonatkozik a temetésekre Nyíregyházán hétfőtől

Dr. Kovács Ferenc Nyíregyháza polgármestere szombaton egyeztető megbeszélésre hívta össze az operatív munkacsoportot, amely folyamatosan ülésezett.

Értékelve a helyzetet a polgármester az alábbi döntést hozta:

Hétfőtől a temetési szertartások a veszélyhelyzet idején az Északi temetőben kizárólag az első főbejárati nyitott ravatalozóban lesznek megtartva.

A város többi temetőjében (Oros, Borbánya, Nagyszállás, Sóstóhegy, Nyírszőlős) a zárt ravatalozókban csak az elhunyt közeli hozzátartozói lehetnek, a többi gyászoló a ravatalozó előtt róhatja le kegyeletét. Megkérik a gyászolókat, hogy a temetéseken a személyes kontaktussal járó részvétnyilvánítást mellőzzék.

#kapcsolódó

Látható lesz az elhunytak kora, neme és krónikus alapbetegsége(i) is

Látható lesz az elhunytak kora, neme...

Látható lesz az elhunytak kora, neme és krónikus alapbetegsége(i) is

Koronavírus: ezt kell tennie annak, aki hatósági házi karanténba kerül

Koronavírus: ezt kell tennie annak,...

Koronavírus: ezt kell tennie annak, aki hatósági házi karanténba kerül