Rendkívüli ítélkezési szünet a bíróságokon - Már a hétfői tárgyalások is elmaradnak

Rendkívüli ítélkezési szünet a bíróságokon - Már a hétfői tárgyalások is elmaradnak

Rendkívüli ítélkezési szünet a bíróságokon - Már a hétfői tárgyalások is elmaradnak

A Kúria elnöke, az Országos Bírósági Hivatal elnöke és a Legfőbb Ügyész javaslatára a Kormány 45/2020. (III. 14.) Korm. rendelete rendkívüli ítélkezési szünetet rendelt el 2020. március 15-től.

 

Ez alapján a Nyíregyházi Törvényszéken és a hozzá tartozó járásbíróságokon 2020. március 16-ától a kitűzött tárgyalások elmaradnak.

 

Az új tárgyalási időpontról az ügyfeleket egyedi értesítésben tájékoztatni fogjuk.

 

Nyíregyháza, 2020. március 15.

 

dr. Nyakó Zsuzsanna

elnök

 

#kapcsolódó

Mintegy tízezer gyerek felmentését kérték az iskolakezdés alól

Mintegy tízezer gyerek felmentését...

Mintegy tízezer gyerek felmentését kérték az iskolakezdés alól

Dolgoznak a nyíregyházi diákok

Dolgoznak a nyíregyházi diákok

Összesen 291 diák dolgozhat nyáron Nyíregyházán, a Polgármesteri Hivatalban...